Holiday houses, Bed and breakfast places og Hotels i Middelfart

Se stedetTypeNavnInformationCentrum
1HotelAdresse: , Hotel Park, Viaduktvej 28, 5500 Middelfart - Telefon: 63436363 - Email: park@millinghotels.dk1.05 km
2HotelAdresse: , Hotel Borgmestergaarden, Havnegade 69, 5500 Middelfart - Telefon: 70230204 - Email: hotel@borgmestergaarden.dk2.27 km
3Bed and breakfastAdresse: , "Kathrinelyst" B&B, Østre Hougvej 150, 5500 Middelfart - Telefon: 64418933 - Email: kathrinelyst@mail.dk2.35 km
4HotelAdresse: , Comwell Middelfart, Karensmindevej 3, 5500 Middelfart - Telefon: 63418100 - Email: hotel.middelfart@comwell.com2.42 km
5Bed and breakfastAdresse: , Toldboden B&B, Brogade 1, 5500 Middelfart - Telefon: 64414737 - Email: ptkaltoft@stofanet.dk2.42 km
6HotelAdresse: , Severin Hotel & Conference Centre, Skovsvinget 25, 5500 Middelfart - Telefon: 63419100 - Email: severin@fdb.dk2.54 km
7HotelAdresse: , Motel Lillebælt, Brovejen 266, 5500 Middelfart - Telefon: 64411999 - Email: sixtus@sinatur.dk2.79 km
8HotelAdresse: , Sinatur Hotel Sixtus, Teglgårdsvej 73, 5500 Middelfart - Telefon: 64411999 - Email: sixtus@sinatur.dk2.81 km
9HotelAdresse: , Comwell Kongebrogaarden, Kongebrovej 63, 5500 Middelfart - Telefon: 63416341 - Email: hotel.kongebrogaarden@comwell.dk4.38 km
10HotelAdresse: , Byggecentrum Kursuscenter, Hindsgavl Alle 2, 5500 Middelfart - Telefon: 70123900 - Email: kursuscenter@byggecentrum.dk4.76 km
11Bed and breakfastAdresse: , Wilfred Hedegaard, Blåhøj 26, 7000 Fredericia - Telefon: +4575943446 - Email: 4305@mail.tele.dk4.83 km
12Holiday centreAdresse: , Middelfart Resort, Oddevejen 8, 5500 Middelfart - Telefon: +4564410601 - Email: middelfart@kursuscentre.dk4.88 km
13Bed and breakfastAdresse: , Helwegs Hus, Højskolevej 6, 7000 Fredericia4.93 km
14HotelAdresse: , Trinity Hotel og Konferencecenter A/S, Gl. Færgevej 30, 7000 Fredericia - Telefon: +4582271717 - Email: rec@trinity.dk5.09 km
15HotelAdresse: , Trinity Hotel & Konference Center, Gl. Færgevej 30, Snoghøj, 7000 Snoghøj5.10 km
16campsiteAdresse: , Lillebælt Naturistcamping, Fjordvej 74, 5500 Middelfart - Telefon: 64403359 - Email: info@naturisme.dk5.33 km
17HotelAdresse: , Hotel Medio, Kolding Landevej 6, 7000 Snoghøj - Telefon: 75942238 - Email: hotel@hotelmedio.dk5.40 km
18Bed and breakfastAdresse: , Mosegaarden, Mosegårdsvej 2, - Email: mosegaarden-nordfyn@mail.dk5.51 km
19campsiteAdresse: , Hindsgavl Camping, Søbadvej 10, 5500 Middelfart - Telefon: 64415542 - Email: post@hindsgavl-camping.dk5.62 km
20HotelAdresse: , Hindsgavl Castle, Hindsgavl Allé 7, 5500 Middelfart6.54 km
21HotelAdresse: , Hindsgavl Slot, Hindsgavl Alle 7, 5500 Middelfart - Telefon: +4564418800 - Email: hindsgavl@hindsgavl.dk6.59 km
22HotelAdresse: , Hotel Postgaarden, Oldenborggade 4, 7000 Fredericia - Telefon: 75921855 - Email: hotel@postgaarden.dk7.11 km
23HotelAdresse: , Hotel Gammel Havn - Fredericia Sømandshjem, Gothersgade 40, 7000 Fredericia - Telefon: 75920199 - Email: fsh@fsh.dk7.16 km
24Bed and breakfastAdresse: , Ann Kolster Bed & Breakfast, Aulbyvej 6, 5500 Middelfart - Telefon: 222222187.17 km
25Bed and breakfastAdresse: , Karin Gjødsbøl, Prangervej 27, 7000 Fredericia - Telefon: 23607958 - Email: karin@karinskokken.dk7.32 km
26Bed and breakfastAdresse: , "Røjlegaard" B&B, Røjle Bygade 124, 5500 Middelfart - Telefon: 24407950 - Email: info@rosenfeld.dk7.36 km
27Bed and breakfastAdresse: , "Kroghøjgård" B&B, Røjle Møllevej 6, 5500 Middelfart - Telefon: 64406208 - Email: info@kroghojgaard.dk7.46 km
28campsiteAdresse: , Galsklint Camping, Galsklintvej 11, 5500 Middelfart - Telefon: 64412059 - Email: mail@galsklint.dk7.68 km
29Bed and breakfastAdresse: , H. C. Guldager, Kongensgade 58, 7000 Fredericia - Telefon: +4575925319 - Email: hcogulla@post11.tele.dk7.76 km
30Bed and breakfastAdresse: , Carl Hansen, Saager v/Carl Hansen, 7000 Fredericia - Telefon: +4575959283 - Email: ki-ca@mail.dk7.85 km
31campsiteAdresse: , Skovmose Camping, Skovmosevej 8, 6470 Sydals - Telefon: +4574404133 - Email: info@skovmose-camping.dk7.88 km
32HotelAdresse: , Star Hotel & Restaurant, Star Hotel & Restaurant, 7000 Fredericia - Telefon: 75925222 - Email: booking@starhotel.dk7.88 km
33HotelAdresse: , Star Hotel Fredericia, Købmagergade 8, 7000 Fredericia7.88 km
34Bed and breakfastAdresse: , Peter Jensen, Egeskovvej 10, 7000 Fredericia - Telefon: 30451055 - Email: egeskovvej10@gmail.com7.93 km
35Tenant school or cottageAdresse: , Frydenborglejren, Frydenborgvej 40, 6092 Sdr8.08 km
36campsiteAdresse: , Gl. Ålbo, Gl. Ålbovej 30, 6092 Sdr - Telefon: 75571116 - Email: camping@gl-aalbo.dk8.16 km
37Nature tenant spaceAdresse: , Madsbyparken - Overnatning i det fri, Madsbyparken, 7000 Fredericia8.18 km
38Bed and breakfastAdresse: , Karsten Iversen, Karsten Iversen, 7000 Fredericia - Telefon: 75928812 - Email: karsten.iversen@mt.regionsyddanmark.dk8.25 km
39Bed and breakfastAdresse: , Gurli Bruhn, Fredericia, Havepladsvej 37, 7000 Fredericia - Telefon: 30283150 - Email: glbruhn@mail.dk8.46 km
40HotelAdresse: , Fuglsangcentret, Søndermarksvej 150, 7000 Fredericia - Telefon: 76202100 - Email: fuglsang@dkblind.dk8.58 km
41Bed and breakfastAdresse: , Vibeke & Jens Peter Skovmose, Ceresvænget 4, 7000 Fredericia - Telefon: +4575912109 - Email: j.p.skovmose@privat.dk8.68 km
42Bed and breakfastAdresse: , Bed and Breakfast, Vejlevej 50, - Email: post@klingsbjerg.dk8.73 km
43Bed and breakfastAdresse: , Anne Marie og Per Kjølby, Fælledvej 10, 7000 Fredericia - Telefon: +4575920625 - Email: perkjoelby@gmail.com8.81 km
44HostelAdresse: , Danhostel Fredericia, Vestre Ringvej 98, 7000 Fredericia - Telefon: +4575921287 - Email: fredericia@danhostel.dk8.87 km
45HotelAdresse: , Best Western Hotel Kronprinds Frederik, Vestre Ringvej 96, 7000 Fredericia - Telefon: 75910000 - Email: info@hkf.dk8.96 km
46campsiteAdresse: , Røjle Klint Camping, Røjleklintvej 29, 5500 Middelfart - Telefon: 64401381 - Email: bente@rojleklintcamping.dk9.31 km
47Tenant school or cottageAdresse: , Middelgrunden, Middelgrundvej 14, 5500 Middelfart9.76 km
48Holiday houseInformation: , Number of persons: 5 Number of pets allowed: 2 Switch day: 6 Minimum days: 3 Size: 130 Dishwasher: yes 10.21 km
49Holiday houseInformation: , Number of persons: 6 Number of pets allowed: 0 Switch day: 6 Minimum days: 3 Size: 62 Dishwasher: yes 10.40 km
50campsiteAdresse: , Ronæs Strand Camping, Ronæsvej 10, 5580 Nørre Aaby - Telefon: 64421763 - Email: campingferie@hotmail.com10.57 km